Erdoğan’dan diploma açıklaması!

erdogan-670
Marmara Ünversitesi İlahiyat Fakültesi mezuniyet töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, diploma tartışmalarına son noktayı koyan açıklamayı yaptı. Erdoğan, Bugünlerde diploması var mı? Yok mu? diye tartışma başlattılar. Arşivden çıkart şunları yayınlayacak mısın ne yapacaksınız yapın da zaten benim söylediklerime inanmıyorlar belki rektör açıklarsa inanırlar. Kayıt olduğum, okuduğum ve mezun olduğum okul ortada ve sınıf arkadaşlarım ortada. Ayrıca okulumuz zaten gereken açıklamayı yaptı.” dedi.

Marmara Üniversitesi’nin ben de ayrı bir yeri vardır. Aksaray İktisat ve Ticaret diye o zaman okulumuzun adıydı. Orada başladık. Dönemin şartlarında okulumuz uzadı. 1981 yılında mezun olduk. 1982 yılında okulumuz Marmara Üniversitesi oldu.

Tabi rektörümüz bizim sınıf arkadaşımızdı. Bende böyle bir köklü üniversite olan Marmara Üniversitesi’nin mezunu durumundayım. Bugünlerde diploması var mı?, Yok mu? diye tartışma başlattılar. Arşivden çıkart şunları yayınlayacak mısın ne yapacaksınız yapın da zaten benim söylediklerime inanmıyorlar belki rektör açıklarsa inanırlar. Kayıt olduğum, okuduğum ve mezun olduğum okul ortada ve sınıf arkadaşlarım ortada. Ayrıca okulumuz zaten gereken açıklamayı yaptı. Tüm bunlara rağmen birileri hala ısrarla bu meseleyi köpürtmeye devam ediyor. Ne yaparsanız yapın eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri. Biz eserle ortadayız.”

 

kaynak: haberler.com