Ak Parti’den MHP’ye bayram ziyareti!

akpartimhp

AK Parti Ankara Milletvekili ve Kit Komisyonu Başkanı Fatih Şahin, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Sevde Beyazıt Kacar, Gençlik Kolları Başkanı Osman Söyler, Milliyetçi Hareket Partisi’ne (MHP) bayram ziyaretinde bulundu.

Bayramlaşmanın ardından gündemdeki terör saldırılarına değinen Şahin, “Terör saldırıları nedeniyle buruk bir bayram yaşıyoruz. Hiçbir kutsal tanımayan terör odakları Ramazan’da da saldırılarına devam ettiler. Terörle mücadelede kaybettiğimiz şehitlerimize en büyük borcumuz terör belasını bu topraklardan silip atmaktır. Bu bayram bunun için bir dönüm noktası olsun” ifadelerini kullandı.

Gündemde yer alan Suriyelilere vatandaşlık verilmesi ile ilgili de konuşan Şahin şunları kaydetti:

“Batı dünyası bu konuda ikircikli tavır sergiliyor. Saldırana bakıyorlar. Bazen ses çıkarmıyorlar bazen cılız çıkıyor. Bazen de gerektiği gibi ses çıkartıyorlar. Bu bizi memnun ediyor. Biz kararlıyız. Brüksel’de Madrid’de de saldırılara karşıyız. Medine’de Efendimizin kabrinin hemen başında saldırı oldu. Ötesi yok artık bunun. Eşi görülmemiş bir misafirperverlik sergiliyoruz. İnsani duygularla hareket ediyoruz. Bundan sonra da konuşarak anlaşarak adım atarız.”

 

kaynak: haber7.com