Akşener gözyaşlarına hakim olamadı!

meral-aksenerjpg

Mardin Midyat’ta bölücü terör örgütü PKK’nın düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Nefise Özsoy için Edirne’de tören düzenlendi. 6 yıllık polis olan Nefise Özsoy Selimiye Camii’nde son yolculuğuna uğurlandı. Şehit polis Özsoy’un 4 yaşında bir kızı vardı.

Cenazeye CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener katıldı. Cenazeye katılan Meral Akşener şehit Özsoy’un babasına taziyelerini sunarken dayanamadı.

Mardin’in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne düzenlenen terör saldırısında şehit olan 32 yaşındaki bir kız annesi polis memuru Nefise Özsoy’un, üniversitede sınıf öğretmenliği bölümünü bitirmesine rağmen, atanamayınca polis olmaya karar verdiği öğrenildi.

Özsoy’un acı haberi dün Edirne Emniyet Müdürlüğü Adnan Armağan Erdoğan tarafından annesi Hafize, babası Süleyman Çetin’e verildi. Dünden bu yana gözyaşı dinmeyen anne ve babasına komşuları ve yakınları taziye ziyaretlerinde bulundu. Sağlık ekiplerinin kontrolünde olan anne Hafize Çetin ise evlat acıyla gözyaşlarına hakim olamadı ve sık sık feryat ederek baygınlık geçirdi. Çevredeki tüm apartmanların balkonları Türk bayraklarıyla donatıldı.

 

kaynak: internethaber.com

 

Ankara En İyi Avukat İdman Xəbərləri