Ümit Zileli ve Cem Küçük birbirine girdi! (VİDEO)

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-06-25 14:31:07Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Gergin geçen programda Cem Küçük ve Latif Şimşek’in “Cumhurbaşkanı kim terör örgütü diyorsa o terör örgütüdür, mahkeme kararına gerek yoktur(!)” gibi akla ziyan açıklamaları izleyenleri acı acı gülümsetti.

Ümit Zileli ise “Siz sözlü kültürden geldiğiniz için yazılı kültürün ne olduğunu bilmezsiniz, öyle ona terörö örgütü buna terör örgütü demekle olmaz, bunlar yazılı olmak zorundadır” dedi.

Cem Küçük’ün “Erdoğan çıktı YPG terör örgütü dedi bunu ne yapacaksınız?” şeklindeki sorusu üzerinde Ümit Zileli, “Cumhurbaşkanı bugün dediğini yarın kendisi yalanlıyor zaten, sen hiç merak etme bugüne kadar 450 bin tane lafı var böyle.” dedi.

Programda Ümit Zileli’nin okuduğu mahkeme kararını Cem Küçük’ün, “uyduruk bir mahkeme kararı” şeklinde yorumlaması dikkatlerden kaçmadı.

Latif Şimşek’in akıl sınırlarını zorlayan diğer bir iddiası da, “Bugün Obama bir grup için terör örgütü diyorsa tüm Amerikalılar onu terör örgütü olarak algılar.” şeklinde idi.

Buna karşılık olarak da Zileli, “ABD’de bir yapının terör örgütü olup olmadığına mahkemeler ve kongre karar verir. Obama’da kameraların karşısına geçip, olmayan bir kararı sanki varmış gibi göstererek birilerine terörit diyemez” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=AX3EU7RZh5c

Ankara Avukat